
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 9.1186 mm |
| Termination | Axial |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 1.2 MΩ |
| Height | 3.05 mm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 3.05 mm |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 78 Ω |
| Frequency | 50 MHz |
| Current Rating | 5 A |
| DC Resistance (DCR) | 1.2 mΩ |
| Test Frequency | 25 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Number of Lines | 1 |
| Max DC Current | 5 A |
| Schedule B | 8504500000 |
Stock: 14370
Distributors
pcbx
Unit Price$0.30692
Ext.Price$0.30692
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30692 | $0.30692 |
| 10 | $0.22741 | $2.27410 |
| 50 | $0.17013 | $8.50650 |
| 100 | $0.15303 | $15.30300 |
| 500 | $0.11713 | $58.56500 |
| 1000 | $0.10259 | $102.59000 |
| 3000 | $0.10173 | $305.19000 |
| 5000 | $0.10088 | $504.40000 |
| 10000 | $0.10003 | $1000.30000 |
